Účetnictví a daňová evidence s využitím PC online

orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie

Videokurz Účetnictví a daňová evidence s využitím PC online

9 990
Pořadatel videokurzu Orange Academy

Podrobnosti o videokrzu

V kurzu naleznete ideální propojení teorie a praxe. S pomocí reálných příkladů si snadno osvojíte dovednosti, které využijete ve vašich budoucích projektech. Nezáleží na tom, zda se bude jednat o rozjezd či rozšíření podnikání, anebo o lepší pracovní pozici s vyšším finančním ohodnocení a větší flexibilitou v pracovní době.

Pokračovat

Čísla mluví za vše. Náš online kurz účetnictví vám umožní pochopit jejich význam.

Pro koho je kurz vhodný?

  • Pro úplné začátečníky bez znalostí či jakékoliv praxe.
  • Pro všechny se zkušenostmi s účetnictvím, kteří si chtějí svoje znalosti prohloubit nebo si vše zopakovat.
  • Pro majitele (ředitele) firem, odborníky zabývající se financemi, čerstvé absolventy i pro ty, kteří touží po změně profese. 

Co se v kurzu naučíte?

  • V online kurzu účetnictví pochopíte celou podstatu (podvojného) účetnictví. Naučíte se všechny principy, jako jsou podvojnost a souvztažnost. Zvládnete to jako začátečník i pokročilý student.
  • A co je náplní kurzu?  Kompletní účtování od zavedení účetní jednotky, až po účetní uzávěrku.
  • V kurzu naleznete velké množství praktických příkladů, abyste si jako posluchači mohl látku skutečně zažít.
  • Kurzem provádí skvělý a oblíbený lektor – Marian Mario Artych, který vyučuje prezenční kurzy účetnictví již od roku 2009. Díky tomu, že má vlastní účetní firmu MARIO ECONOM s.r.o., dokáže vše vysvětlit z praktického hlediska. Žádnou nudnou teorii nečekejte.

Jak probíhá výuka?

Videolekce a úkoly jsou založené na praxi. Spousta praktických cvičení vám pomohou upevnit si látku z lekcí. Díky tomu zvládnete učivo od jednoduchých základů až po složitější problematiku účtování.
 
Výuka probíhá v podobě videolekcí s případnými přílohami ke stažení. Studovat můžete vlastním tempem kdykoliv se vám to bude hodit. K jednotlivým lekcím se můžete opakovaně vracet. Po úspěšném projití kurzu obdržíte certifikát o jeho absolvování (nejedná se o rekvalifikační kurz). 
 
Jako podpora a pomoc se můžete připojit do skupiny účetních na Facebooku, kde se schází studenti kurzu účetnictví a mohou si tam vzájemně poradit a podpořit se během studia. Nechybí ani aktuální informace, tipy na zajímavé články, webináře a školení. 
 
Přístup ke kurzu platí po dobu 1 roku včetně aktualizací a veškerého nového obsahu. 
 
Nebojte se, pojďte do toho a začněte studovat ještě dnes.

Další videokurzy