Váš přehledný vyhledávač rekvalifikačních kurzů

Kurz Účetnictví a daňové evidence - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT

Omlouváme se, ale v Přerově nejsou momentálně dostupné kurzy, zkuste vybrat v jiném městě v tomto kraji

Podrobnosti o kurzu

Láká vás svět analýz a čísel? V komplexním rekvalifikačním kurzu „Účetnictví a daňová evidence“ se naučíte, jak účtovat v malých a středních firmách na profesionální úrovni. Rekvalifikační kurz účetnictví vám dá nový pohled na to, co je účetnictví, kdo musí vést účetnictví a jak porozumět číselným vstupům i výstupům. Více...

Každá správná účetní musí znát velmi dobře nejen zákon o účetnictví, ale také jej umět zavést do praxe od úplných základů, až po složitější účetní operace. Vyzná se v účetní uzávěrce a dalších podkladech pro daňové účely. Studium účetnictví vás s námi bude bavit!

Studium účetnictví je převážně postaveno na praktických příkladech, abyste si účtování vžili a v praxi vás jen tak něco nepřekvapilo.

Kurz vyučují skuteční odborníci s praktickými zkušenostmi z oboru, kteří vás nebudou nudit pouhým přednášením teorie, ale vysvětlí vám daňovou evidenci a podvojné účetnictví v praxi.

Kurz účetnictví a daňové evidence je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Kurz účetnictví a daňové evidence je určen pro ty:

  • kteří nemají žádné dosavadní znalosti, tak i pro ty kteří si chtějí svoje znalosti osvěžit;
  • kteří chtějí získat celkový přehled o účetnictví (podvojném) a daňové evidenci (jednoduché účetnictví);
  • kteří chtějí znát náplň práce účetní;
  • kteří chtějí pracovat na pozicích, jako jsou účetní či mzdová účetní
  • kteří podnikají a chtějí lépe porozumět číselným výstupům své účetní.

Osvědčení: 

  • úspěšný absolvent získá oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností;
  • rekvalifikace vám výrazně zvýší šanci na získání perspektivního zaměstnání;
  • osvědčení lze použít jako jeden z podkladů pro získání živnostenského oprávnění pro žádanou profesi účetní.

Organizace

Kurz probíhá prezenčně ve 40 pobočkách po celé České republice. V ceně jsou veškeré studijní materiály a vystavení Osvědčení o absolvování kurzu (certifikát). Každý student obdrží učebnici založenou na ukázkových příkladech z účetní praxe, kterou vytvořili odborníci speciálně pro tento kurz účetnictví.

Tip! Ke kurzu získáte automaticky přístup do e-learningu ZDARMA, kde si můžete procvičovat další rozšiřující příklady, ověřit si znalosti formou nejrůznějších testů nebo komunikovat s lektorem.
 
Při výuce pracujete na svých noteboocích. Údaje zadané na lekci tak budete mít k dispozici k pozdějšímu domácímu procvičování. Budete-li chtít zapůjčit notebook, uveďte to prosím v poznámce při registraci. Poplatek činí 500 Kč.

Osnova kurzu:

Účetnictví:

Daňová evidence

 

Výběr měst obsahující kurz Účetnictví a daňová evidence