Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Hradci Králové

Podrobnosti o pobočce

Hradec Králové najdeme na východě Čech ve stejnojmenném Královéhradeckém kraji. Jedná se o středně velké město s bohatým kulturním životem, ve kterém žije přibližně 93 000 obyvatel. V blízkosti se nachází neméně známé Pardubice.

Hledáte-li práci v Hradci Králové, začněte s rekvalifikačním kurzem a získejte zcela novou nebo si rozšiřte vaši stávající kvalifikaci.

Jak se Hradec Králové vypořádává s nezaměstnaností?

Přestože Královéhradecký kraj patří mezi oblasti České republiky s nejnižší mírou nezaměstnanosti, i zde najdeme několik tisíc lidí, kteří aktuálně hledají novou práci. Může se jednat i o momentálně zaměstnané, kteří plánují změnu práce.
 
Úřad práce v Hradci Králové bojuje s nezaměstnaností obyvatel tím, že je podporuje v celoživotním vzdělávání. V rámci tohoto boje proplácí úřad práce náklady na rekvalifikační kurzy, které zvyšují vaše šance na získání nového zaměstnání nebo díky osvědčení o rekvalifikaci můžete začít podnikat.
 
Přečtěte si, jak vyřídit rekvalifikační kurz přes úřad práce a následně kontaktujte pobočku v Hradci králové na adrese: Wonkova 1142, 500 02, telefonu: +420 950 116 593 či e-mailu: podatelna.hk@uradprace.cz pro více informací.

Hradec Králové: Nabídka rekvalifikačních kurzů

Při výběru rekvalifikačního kurzu se zaměřte především na své pracovní preference, budoucnost daného oboru a uplatnění na trhu práce. Zajímat by vás měla také platnost akreditace od MŠMT ČR, bez které by osvědčení o rekvalifikaci nebylo platné.
 

Mezi nejžádanější obory patří:

✦ Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Jak je z názvu patrné, hlavní pracovní náplní mzdové účetní se stává správa a evidence mzdových listů a systém odměn zaměstnanců. Tento kurz se tedy zabývá systémem účtování mezd ve firmě, dozvíte se, jak zpracovávat platové výměry a v rámci personalistiky se budete zabývat problematikou pracovních smluv a náborem zaměstnanců.

Asistent/ka

Pracovní náplň asistentů a asistentek ve firmách se v mnohém často liší, ale mezi základní úkoly většinou patří komunikace přes telefon a e-mail, organizace kalendáře a pracovních schůzek nadřízeného, administrativa a tak dále. To vše se naučíte na rekvalifikačním kurzu asistentky, který je zaměřen na práci s počítačem, komunikační schopnosti a organizaci dokumentů ve firmě

Účetnictví (podvojné)

Patříte mezi úplné začátečníky v účetnictví nebo si chcete osvěžit informace z oboru? Zkušení lektoři vás naučí základy účetnictví od zavedení účetní jednotky až po účetní uzávěrku. Prohlédněte si naši nabídku termínů rekvalifikace v účetnictví.

✦ Účetnictví a daňová evidence

Především menším živnostníkům a drobným podnikatelům se více než vyplatí vyznat se v účetnictví firmy a daních. Pro takové účely, ale i pro ty z vás kteří by se na pozici účetní a daňového specialisty chtěli nechat zaměstnat, jsme spojili to nejlepší z obou oborů v jednom kurzu. Přehledně vás provedeme problematikou daní (daňové a nedaňové příjmy a výdaje, daň z příjmu fyzických osob, záznamní evidence, silniční daň) a základním podvojným účetnictvím.

✦ Personalistika

Obor personalistiky se řadí mezi oblíbené, zajímavé a rychle se rozvíjející oblasti. Práce s lidmi vás musí skutečně bavit, jelikož se jedná o denní chleba každého personalisty. Naučíte se dobře komunikovat, správné vystupování ve firmě, ale také problematiku spojenou s pracovní agendou.

Online marketing

Zajímá vás oblast reklamy, propagace nebo sociálních sítí? Naučte se základy digitálního marketingu, na kterých již můžete specializací vybudovat vaši kariéru. Ucelený přehled informací z online marketingu se věnuje oblastem od PPC reklam, obsahového marketingu či SEO optimalizace až po reklamu v multimédiích.
 
Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých městech i čase lišit.
 

Zaujal vás některý z rekvalifikačních kurzů? Registrujte se na volný termín ještě dnes.

Výpis termínů