Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihomoravském Kraji

Výpis termínů oblasti - Jihomoravský Kraj

8 990
9 990
9 990
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie

Daňový specialista

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu Brno
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 17. 10. - 19. 12. 2021
13 990
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie

Personalistika

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu Brno
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 15. 1. - 19. 3. 2022
11 990
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie

Asistent/ka

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu Brno
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 5. 2. - 9. 4. 2022
9 990

Podrobnosti o kraji

Jihomoravský kraj se nachází v jihovýchodní části České republiky. Žije v něm téměř 1 200 00 obyvatel. Nezaměstnanost se dle dat úřadu práce meziročně v letech 2019 a 2020 zvýšila o 7 688 osob. Jedná se o 1% nárůst. V porovnání s ostatními kraji patří spíše k těm s vyšší nezaměstnaností (čtvrtý nejvyšší podíl nezaměstnaných po Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji).


Pokud nemůžete sehnat práci, využijte rekvalifikaci k získání nových dovedností a větších možností k uplatnění se na trhu práce. Prohlédněte si níže seznam rekvalifikačních kurzů na jižní Moravě.

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Jihomoravském kraji 

 Na rekvalifikační kurzy v Jihomoravském kraji se můžete přihlásit v následujících městech:

  • Brno,
  • Břeclav,
  • Kyjov,
  • Vyškov,
  • Znojmo.

V těchto lokalitách můžete studovat tyto akreditované kurzy:

Podvojné účetnictví 

Cílem akreditovaného rekvalifikačního kurzu Podvojného účetnictví je poskytnout studentům komplexní znalosti a praktické dovednosti pro účtování v malých a středních firmách.

Mzdové účetnictví se základy personalistiky 

Vzdělávací kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky je určen pro všechny zájemce, kteří chtějí vykonávat profesi mzdové účetní. Kromě účtování této oblasti, si absolventi odnášejí i znalosti zákoníku práce. Veškeré účetní případy jsou procvičovány v účetním programu Pohoda, který firmy hojně využívají.

Daňová evidence 

Akreditovaný rekvalifikační kurz Daňová evidence je vhodný pro zájemce, kteří chtějí pracovat nebo již pracují na živnostenský list, vedou či jsou/budou účetními v malé firmě. Zájemci si mohou zvolit také kombinaci podvojného účetnictví a daňové evidence, která je cenově výhodnější.

Personalistika 

Vzdělávací kurz Personalistika umožňuje připravit studenty na práci v personálních agenturách a HR odděleních. Naučí se v něm samostatně vést veškerou personální agendu.

Online marketing

Zájemci o rekvalifikační kurz Online marketing získají teoretické znalosti i praktické dovednosti z oblasti tvorby webových stránek, optimalizace pro vyhledávače, reklamy na internetu, ale i práce s analytickými nástroji jako je Google Analytics.

Asistent/ka, sekretář/ka 

Pro začínající pracovníky a pracovnice na pozici asistenta/ky, ale i pro ty s praxí, je určen tento kurz. Naučí se v něm nebo si zopakují znalosti z oblasti administrativy, komunikace, legislativy, ale i společenského chování.

Daňový specialista 

Pro zájemce o práci daňového specialisty je určen tento akreditovaný kurz. Získají v něm komplexní znalosti týkající se daňových zákonů.

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit. 

Výhody rekvalifikačních kurzů 

  • Kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, co již danou profesi vykonávají a potřebují si některé oblasti oprášit.
  • Veškeré výše uvedené vzdělávací kurzy vyučují odborníci s dlouholetou praxí.
  • Výuka je podpořena e-learningem, kde si studenti látku opakují nebo doplňují, pokud na hodinách chybějí.
  • Školicí společnost je tradičním poskytovatelem těchto vzdělávacích kurzů.
  • Získaly tisíce pozitivních referencí od bývalých studentů.

Kontakt na pobočky v Jihomoravském kraji 

Zaujaly vás naše rekvalifikační kurzy a chcete se o nich dozvědět více? Kontaktujte nás na telefonu: 511 119 990 nebo na e-mailu: info@rekvalifikacnikurzy.cz.  Níže naleznete seznam našich poboček v Jihomoravském kraji a jejich adresy.

Brno 

V Brně vyučujeme akreditované rekvalifikační kurzy na adrese: Kudelova 8, 602 00.

Břeclav 

V Břeclavi najdete pobočku na adrese: Jungmannova 3, 690 02.

Kyjov 

V Kyjově sídlíme na adrese: Masarykovo náměstí 34/3, 697 01.

Vyškov 

Ve městě Vyškov nás najdete v ulici Dobrovského 422/3, 682 01.

Znojmo 

Ve Znojmě se pobočka naší společnosti nachází na adrese: Vídeňská třída 5, 669 02.

Kontakty na úřad práce v Jihomoravském kraji

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky rekvalifikačních kurzů, můžete kontaktovat úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště a zeptat se na jím vypisované. Níže jsme vypsali několik nejznámějších poboček úřadů práce v Jihomoravském kraji.

Úřad práce Brno

Pobočku Úřadu práce Brno-město najdete na adrese: Polní 1011/37, Štýřice, 639 00. Aktuální nabídku rekvalifikačních kurzů si můžete ověřit také telefonicky na čísle: +420 950 104 153 nebo na e-mailové adrese: podatelna.bm@uradprace.cz.

Úřad práce Břeclav

Patříte-li pod Úřad práce v Břeclavi, pobočku naleznete na adrese: Fintajslova 1976/7, 690 02. Kontaktovat ho můžete také na čísle: +420 950 107 111 nebo e-mailu: podatelna.bv@uradprace.cz.

Úřad práce Kyjov

Chcete-li získat informace o vzdělávacích kurzech od Úřadu práce v Kyjově, zastavte se na této pobočce na adrese: Jungmannova 1310/10, 697 01 nebo zavolejte na tel. číslo: +420 950 115 237 či napište na: podatelna.ho@uradprace.cz.

Úřad práce Vyškov

Úřad práce Vyškov naleznete na adrese: Palánek 375/3a, Brňany, 682 01. Kontaktovat ho můžete také na čísle: +420 950 174 111 nebo e-mailu: podatelna.vy@uradprace.cz. Seznam aktuálně nabízené rekvalifikace zjistíte i na webových stránkách uradprace.cz.

Úřad práce Znojmo

Ve Znojmě sídlí úřad práce na adrese: náměstí Svobody 2889/8, 669 02. Pobočku můžete kontaktovat na čísle: +420 950 176 427 nebo +420 950 176 111 či e-mailu: podatelna.zn@uradprace.cz.