Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihomoravském kraji

Výpis termínů oblasti - Jihomoravský kraj

Celkem 16 terminů

Podrobnosti o kraji

Jihomoravský kraj se nachází v jihovýchodní části České republiky. Žije v něm téměř 1 200 00 obyvatel. Nezaměstnanost se dle dat úřadu práce meziročně v letech 2019 a 2020 zvýšila o 7 688 osob. Jedná se o 1% nárůst. V porovnání s ostatními kraji patří spíše k těm s vyšší nezaměstnaností (čtvrtý nejvyšší podíl nezaměstnaných po Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji). Pokračovat

Pokud zde rovněž nemůžete sehnat práci, využijte rekvalifikaci k získání nových dovedností a větších možností k uplatnění se na trhu práce. Prohlédněte si níže seznam rekvalifikačních kurzů na jižní Moravě.

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Jihomoravském kraji 

 Na rekvalifikační kurzy v Jihomoravském kraji se můžete přihlásit v následujících městech:

 • Brno,
 • Břeclav,
 • Kyjov,
 • Vyškov,
 • Znojmo.

Ve všech těchto městech vám nabízíme celou řadu rekvalifikačních kurzů, které vám zajistí lepší pracovní budoucnost. Vybírejte z nejžádanějších rekvalifikací, které vám zajistí stálé zaměstnání nebo poskytnout skvělý základ pro vaše podnikání.

Vzdělávejte na našich pobočkách v daných městech v oboru:

Podvojné účetnictví 

Cílem akreditovaného rekvalifikačního kurzu podvojného účetnictví je poskytnout studentům komplexní znalosti a praktické dovednosti pro účtování v malých a středních firmách.

Mzdové účetnictví se základy personalistiky 

Vzdělávací kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky je určen pro všechny zájemce, kteří chtějí vykonávat profesi mzdové účetní. Kromě účtování této oblasti si absolventi odnášejí i znalosti zákoníku práce. Veškeré účetní případy jsou procvičovány v účetním programu Pohoda, který firmy hojně využívají.

Daňová evidence 

Akreditovaný rekvalifikační kurz daňová evidence je vhodný pro zájemce, kteří chtějí pracovat nebo již pracují na živnostenský list, vedou či jsou/budou účetními v malé firmě. Zájemci si mohou zvolit také kombinaci podvojného účetnictví a daňové evidence, která je cenově výhodnější.

Personalistika 

Vzdělávací kurz personalistiky umožňuje připravit studenty na práci v personálních agenturách a HR odděleních. Naučí se v něm samostatně vést veškerou personální agendu.

Online marketing

Zájemci o rekvalifikační kurz online marketingu získají teoretické znalosti i praktické dovednosti z oblasti tvorby webových stránek, optimalizace pro vyhledávače, reklamy na internetu, ale i práce s analytickými nástroji jako je Google Analytics.

Asistent/ka, sekretář/ka 

Pro začínající pracovníky a pracovnice na pozici asistenta/ky, ale i pro ty s praxí, je určen tento rekvalifikační kurz. Naučí se v něm nebo si zopakují znalosti z oblasti administrativy, komunikace, legislativy, ale i společenského chování.

Daňový specialista 

Pro zájemce o práci daňového specialisty je určen akreditovaný kurz, který vás naučí komplexní znalosti týkající se daňových zákonů. Získejte konkurenční výhodu a věnujte se prosperující oblasti pracovního trhu.
 
Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit.

Výhody rekvalifikačních kurzů 

 • Kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, co již danou profesi vykonávají a potřebují si některé oblasti oprášit.
 • Kurzy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, co již danou profesi vykonávají a potřebují si některé oblasti oprášit.
 • Veškeré výše uvedené vzdělávací kurzy vyučují odborníci s dlouholetou praxí.
 • Výuka je podpořena e-learningem, kde si studenti látku opakují nebo doplňují, pokud na hodinách chybějí.
 • Školící společnost je tradičním poskytovatelem těchto vzdělávacích kurzů.
 • Rekvalifikace patří mezi oblíbené nástroje snižující nezaměstnanost v celé České republice a získaly tisíce pozitivních referencí od bývalých studentů.

Na koho se obrátit při hledání práce v Jihomoravském kraji?

Hledání práce jednou za čas nemine každého z nás. Ke změně práce vás někdy donutí okolnosti, ale neméně častou variantou se stává, že chcete směr své kariéry změnit z vlastního přičinění.

Jestliže vás zaujaly výše uvedené rekvalifikační kurzy a chcete se o nich dozvědět více, kontaktujte nás na telefonu: 511 119 990 nebo na e-mailu: info@rekvalifikacnikurzy.cz. Nebo se můžete rovnou registrovat na nejbližší termín kurzu, který vám vyhovuje.

V Jihomoravském kraji se vyučování věnujeme například v Brně na adrese: Kudelova 8, 602 00, ale najdete nás také ostatních městech. Vyhledejte si nejbližší pobočku pomocí našeho vyhledávače měst.
 
Obrátit se také můžete na úřad práce, který vám se změnou práce pomůže. Úřady práce obvykle nabízí celou řadu volných pozic a také další rekvalifikační kurzy. Uchazečům o zaměstnání navíc proplácí náklady spojené s kurzem, pokud jej úspěšně absolvují.