Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Praze

Podrobnosti o pobočce

Rekvalifikační kurzy nabízí možnost získat novou kvalifikaci, anebo prohloubit dosavadní znalosti v oboru.

Chcete-li získat lepší zaměstnání a zvýšit své šance uplatnění na pracovním trhu v hlavním městě České republiky, akreditované rekvalifikační kurzy Praha vás rozhodně posunou v kariéře dál.

Co je akreditovaný kurz?

Rekvalifikační kurzy představují formu vzdělání, díky níž získáte novou kvalifikaci. Akreditované kurzy mohou nabízet pouze vzdělávací instituce, které vlastní příslušné akreditace MŠMT ČR nebo MPSV ČR.

Zajímavé rekvalifikační kurzy mohou studovat všichni, kteří splní určité podmínky na zdravotní způsobilost a minimální dokončené vzdělání. Pro většinu kurzů postačí výuční list, odbornější kurzy vyžadují alespoň složenou maturitní zkoušku.

Rekvalifikační kurzy Praha nejen pro začátečníky

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky v oboru, ale i pro pokročilé, kteří si chtějí rozšířit své znalosti. Výuka je zaměřena nejen na teorii, ale především na praktickou část.

Po absolvování kurzu obdrží každý úspěšný student osvědčení o rekvalifikaci. Tento dokument má neomezenou platnost na území celé ČR a je uznávaný také v řadě okolních států.

Tip! Věděli jste, že více než 60 % úspěšných absolventů rekvalifikačního kurzu najde do jednoho roku novou práci? V Praze je to mnohem dříve.

Rekvalifikační kurzy Praha využívají nejvíce zaměstnanci, kteří si chtějí rozšířit své působení ve firmě, lidé toužící po úplné změně profese či maminky na mateřské, které si chtějí usnadnit návrat do zaměstnání, případně si přivydělat pár korun navíc na rodičovské dovolené.

Obory rekvalifikace

Společnost Orange Academy s.r.o. nabízí rekvalifikační kurzy v Praze, kde můžete studovat obory, jako jsou účetnictví, personalistika, daně a online marketing. Rekvalifikační kurzy účetnictví jsou rozděleny podle zaměření na podvojné účetnictví, mzdové účetnictví a daňovou evidenci. Oblíbené jsou také rekvalifikační kurzy personalistiky. Novinkou je kurz asistentky (sekretářky).

Výhody rekvalifikace

Rekvalifikační kurzy v Praze nabízí pečlivě sestavenou osnovu, která se zaměřuje především na praktickou stránku výuky. Lektoři jsou skuteční profesionálové s bohatou praxí v daném oboru. Učivo prokládají vlastními zkušenostmi a postřehy z jejich osobní praxe. Součástí kurzu je e-learning, který vám umožní si naučenou látku procvičovat doma.

Rekvalifikační kurzy Praha – proplacení přes úřad práce

Rekvalifikační kurz mohou osoby zapsané v evidenci na úřadě práce absolvovat zcela zdarma. Není podmínkou být na úřadě práce veden jako uchazeč o zaměstnání určitou dobu. Požádat o proplacení rekvalifikačního kurzu v Praze můžete ihned!

Více informací naleznete na stránkách Úřadu práce Praha.

Výpis termínů