Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Ostravě

Podrobnosti o pobočce

Akreditované rekvalifikační kurzy Ostrava vám umožní nový kariérní začátek. Město Ostrava už dávno není jen pouhé krajské město Moravskoslezského kraje, známé jako ocelové srdce republiky. Třetí největší město České republiky nabízí svým obyvatelům možnost rekvalifikace a zvýšení uplatnění na trhu práce.

Proč absolvovat rekvalifikační kurz?

Díky této formě vzdělání získáte novou kvalifikaci, případně si rozšíříte své dosavadní znalosti. Vzdělávací společnost Orange Academy s.r.o. poskytuje rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT ČR, a to nejen v Ostravě, ale i v dalších městech po celé České republice.

Pro koho jsou rekvalifikační kurzy Ostrava?

Na rekvalifikační kurzy Ostrava se může přihlásit každý, kdo splní požadavky k přijetí. Závisí na zvoleném oboru, posuzuje se zdravotní způsobilost a minimální dokončené vzdělání. Většinou postačí výuční list, při odbornějších daňových kurzech je nutná maturitní zkouška.

Studujte v Ostravě tyto obory:

  • mzdové účetnictví se základy personalistiky,
  • podvojné účetnictví,
  • účetnictví a daňovou evidenci,
  • personalistiku,
  • online marketing,
  • administrativu (kurz asistenta/ky, sekretáře/ky)

Rekvalifikace Ostrava pro všechny nadšence

Chcete se naučit jak správně účtovat? U této velmi žádané profese nezáleží na tom, jaké máte předchozí zkušenosti a praxi, stačí mít chuť učit se novým věcem a vytrvat ve svém úsilí. Projděte si kurz účetnictví a naučte se látku na praktických příkladech podle aktuálně platného zákona. Úspěšní absolventi získají oficiální osvědčení o rekvalifikaci vydané MŠMT s celostátní platností.

Tip! Po přihlášení do kurzu dostanete vlastní učebnice, kancelářské potřeby a přístup do e-learningu, kde můžete komunikovat s lektorem a procvičovat si probíraná témata i doma.

Výuka v Ostravě probíhá v budově Zepter – Indoholding. Vstup se nachází naproti hotelu Harmony Club.

Máte zájem o proplacení kurzu přes úřad práce? Jste-li nezaměstnaní, podívejte se na webové stránky Úřadu práce Ostrava.

Výpis termínů