Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihlavě

Podrobnosti o pobočce

Patříte mezi nezaměstnané v Jihlavě a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Zkuste začít rekvalifikací.

Z historického pohledu se největší část Jihlavy nachází na moravském území, ale severozápad města již patří Čechám. Město rozděluje stejnojmenná řeka Jihlava. Se svojí rozlohou téměř 90 km čtverečních se jedná o jedno z největších měst Vysočiny a najdeme zde cca 51 000 obyvatel.

Jaké rekvalifikační kurzy najdete v Jihlavě?

V Jihlavě naše vyučovací centrum najdete na adrese Znojemská 5333/82a, 586 01. Vybrat si můžete některý z rekvalifikačních kurzů, mezi které patří:

  • Mzdové účetnictví se základy personalistiky
  • Účetnictví (podvojné)
  • Účetnictví a daňová evidence
  • Personalistika

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Pozice mzdové účetní patří v Jihlavě mezi žádané a prosperující. Věnovat se budete účtování mezd ve firmě a zpracování platových výměrů. Zaměstnavatelé se na mzdové účetní obrací také v případě nemocenských a dovolených ostatních zaměstnanců, nebo kvůli řešení personálních změn – výpovědi, pracovní smlouvy, náboru zaměstnanců, dohody o provedení práce.

Účetnictví (podvojné)

Základní ekonomické vzdělání získáte díky rekvalifikaci v účetnictví. Práce účetní se hodí především pro analytické typy, které baví práce s čísly, pevný řád a organizace. Na kurzu se naučíte kompletní účtování pro malé i střední firmy pod vedením skutečných odborníků z oboru.

Účetnictví a daňová evidence

Jestliže vás kromě podvojného účetnictví zajímá také oblast daní, využijte efektivní možnosti spojit obě příbuzné oblasti do jednoho rekvalifikačního kurzu. Naučíte se jak teoretické znalosti a legislativu, tak praktické informace z nejrůznějších cvičebních příkladů

Personalistika

Nábor nových zaměstnanců, pracovní pohovory, zpracování a příprava pracovních smluv, zaučení na nové pozici nebo motivace zaměstnanců. Taková je denní náplň práce zkušeného personalisty, kterým se můžete snadno stát také díky akreditovanému kurzu personalistiky.

Úřad práce Jihlava: Nabídka rekvalifikace

Do svého vzdělání a budoucnosti můžete investovat buď sami, nebo využít proplacení nákladů od úřadu práce. Pro druhý ze způsobů je nutné splnit určité podmínky, mezi které nejčastěji patří účast v evidenci uchazečů o práci nebo zdravotní způsobilost pro výkon daného zaměstnání.
 
Pro více informací o proplacení kontaktujte přímo pracoviště Úřadu práce v Jihlavě na e-mailu: podatelna.ji@uradprace.cz, na telefonu: +420 950 123 111 nebo osobně na adrese Brtnická 2531, 586 01 Jihlava.

Výpis termínů