Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihlavě

Podrobnosti o pobočce

Patříte mezi nezaměstnané v Jihlavě a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Zkuste začít rekvalifikací.

Z historického pohledu se největší část Jihlavy nachází na moravském území, ale severozápad města již patří Čechám. Město rozděluje stejnojmenná řeka Jihlava. Se svojí rozlohou téměř 90 km čtverečních se jedná o jedno z největších měst Vysočiny a najdeme zde cca 51 000 obyvatel.

Jaké rekvalifikační kurzy najdete v Jihlavě?

V Jihlavě naše vyučovací centrum najdete na adrese Znojemská 5333/82a, 586 01. Vybrat si můžete některý z rekvalifikačních kurzů, mezi které patří:

  • Mzdové účetnictví se základy personalistiky
  • Účetnictví (podvojné)
  • Účetnictví a daňová evidence
  • Personalistika

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Pozice mzdové účetní patří v Jihlavě mezi žádané a prosperující. Věnovat se budete účtování mezd ve firmě a zpracování platových výměrů. Zaměstnavatelé se na mzdové účetní obrací také v případě nemocenských a dovolených ostatních zaměstnanců, nebo kvůli řešení personálních změn – výpovědi, pracovní smlouvy, náboru zaměstnanců, dohody o provedení práce.

Účetnictví (podvojné)

Základní ekonomické vzdělání získáte díky rekvalifikaci v účetnictví. Práce účetní se hodí především pro analytické typy, které baví práce s čísly, pevný řád a organizace. Na kurzu se naučíte kompletní účtování pro malé i střední firmy pod vedením skutečných odborníků z oboru.

Účetnictví a daňová evidence

Jestliže vás kromě podvojného účetnictví zajímá také oblast daní, využijte efektivní možnosti spojit obě příbuzné oblasti do jednoho rekvalifikačního kurzu. Naučíte se jak teoretické znalosti a legislativu, tak praktické informace z nejrůznějších cvičebních příkladů

Personalistika

Nábor nových zaměstnanců, pracovní pohovory, zpracování a příprava pracovních smluv, zaučení na nové pozici nebo motivace zaměstnanců. Taková je denní náplň práce zkušeného personalisty, kterým se můžete snadno stát také díky akreditovanému kurzu personalistiky.

Úřad práce Jihlava: Nabídka rekvalifikace

Do svého vzdělání a budoucnosti můžete investovat buď sami, nebo využít proplacení nákladů od úřadu práce. Pro druhý ze způsobů je nutné splnit určité podmínky, mezi které nejčastěji patří účast v evidenci uchazečů o práci nebo zdravotní způsobilost pro výkon daného zaměstnání.
 
Pro více informací o proplacení kontaktujte přímo pracoviště Úřadu práce v Jihlavě na e-mailu: podatelna.ji@uradprace.cz, na telefonu: +420 950 123 111 nebo osobně na adrese Brtnická 2531, 586 01 Jihlava.

Výpis termínů

Rekvalifikační kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky

orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 13. 5. - 24. 6. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 8:00 - 14:40 • 7 dní vždy v sobotu
9 990

Rekvalifikační kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky

orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 16. 9. - 4. 11. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 8:00 - 14:00 • 6 dní vždy v sobotu
9 990

Rekvalifikační kurz personalistika

orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 14. 10. - 16. 12. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 9:00 - 15:00 • 10 dní vždy v sobotu
12 990