Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Českých Budějovicích

Podrobnosti o pobočce

České Budějovice představují kulturní metropoli a jedno z nejnavštěvovanějších měst Jihočeského kraje. Žije zde 94 000 obyvatel, pokud se však zaměříme i na přilehlé okolí a aglomeraci, vyšplhá se počet obyvatel až na 170 000 obyvatel.

Kromě hojného kulturního a společenského vyžití nabízí České Budějovice také dostatek pracovních příležitostí. Hledáte-li práci právě zde, využijte naši nabídku rekvalifikací, které zvýší vaše šance na pracovním trhu.

Rekvalifikační kurzy v Českých Budějovicích

Mezi největší výhody absolvování rekvalifikace patří rozšíření vaší kvalifikace, což vám zajistí větší výběr z pracovních pozic. Jestliže již dlouho nemůžete sehnat zaměstnání nebo plánujete změnu oboru, rekvalifikační kurzy vám poskytnou skvělý odrazový můstek pro váš kariérní růst. Vybírejte ze žádaných oborů s dobrou vyhlídkou do budoucna.

 

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Českých Budějovicích zahrnuje:

✦ Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Bavila vás na škole ekonomie a mezi vaše přednosti patří pečlivost a dobrý time management? Pak se vrhněte do rekvalifikace na mzdovou účetní, která se velmi často věnuje kromě mezd také zpracování pracovních smluv a dohod. Jelikož se tento kurz zabývá také základy personalistiky, nepřekvapí vás ani nábor nových zaměstnanců a příprava dalších pracovních dokumentů.

✦ Účetnictví (podvojné)

Obor účetnictví dlouhodobě patří mezi jednu z nejžádanějších rekvalifikací vůbec. Kvalitních účetních totiž není nikdy dost, a proto snadno najdete uplatnění na pracovním trhu. Tento kurz disponuje poměrně nízkou časovou dotací, takže jej zvládnete absolvovat velmi rychle. Kurz účetnictví (podvojné) poskytuje základní informace z kompletního účtování. I úplný začátečník v této oblasti je po absolvování rekvalifikace schopen vést účetní agendu malé či střední firmy.

✦ Účetnictví a daňová evidence

Hledáte spojení podvojného účetnictví a vedení daňové evidence? Zvolte nejvýhodnější variantu kurzu, ve kterém se dozvíte informace z obou oblastí. Celý kurz doprovází celá řada praktických příkladů, na kterých si své nově nabyté vědomosti vyzkoušíte a snadněji zapamatujete.

✦ Asistent/ka

Baví vás práce na počítači, domlouvání schůzek a administrativní úkoly? Staňte se pravou rukou vedoucího, nebo ředitele ve firmě, a věnujte se práci na pozici asistenta či asistentky. Rekvalifikační kurz vás provede administrativou společnosti, seznámí vás s firemními procesy, procvičíte si své komunikační i organizační schopnosti a mnoho dalšího. Po absolvování se také budete orientovat v legislativních záležitostech firmy nebo podmínek bezpečnosti práce.

✦ Personalistika

Větší společnosti si pro nábor nových zaměstnanců najímají specialistu na obsazování volných pozic a problematiku pracovních smluv. Tímto specialistou se stává personalista neboli náborový manažer. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších a nejžádanějších pozic na pracovním trhu v posledních letech. Zkušení lektoři vám předají teoretické znalosti z oboru personalistiky a na vrch přidají praktické tipy z praxe.

✦ Online marketing

Dynamický a různorodý obor online marketingu patří mezi oblasti, které se neustále vyvíjejí a prosperují i v dobách ekonomické nepřízně. Základy marketingu se vám budou hodit jak pro specializaci v digitálním marketingu, tak pro propagaci vlastních služeb nebo podnikání. Získejte rychle a snadno konkurenční výhodu na akreditovaném kurzu online marketingu.
 
Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých městech i čase lišit.

 

Rekvalifikace přes Úřad práce České Budějovice

Úřad práce v Českých Budějovicích podporuje vzdělávání v dospělosti v rámci rekvalifikačních kurzů a poskytuje až 50 000 Kč za tři roky na uhrazení nákladů spojených s rekvalifikací. Více informací se dozvíte na kontaktním pracovišti Klavíkova 1570/7, 370 04, nebo na telefonu: +420 800 779 900 či e-mailu: podatelna.cb@uradprace.cz

Kde probíhají kurzy v Českých Budějovicích?

Kurzy účetnictví a dalších oborů probíhají v centru města v kulturním domě Metropol na adrese: Senovážné nám. 2, České Budějovice, PSČ 37021.

Výpis termínů