Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Kraji Vysočina

Výpis termínů oblasti - Kraj vysočina

Podrobnosti o kraji

Kraj Vysočina (dříve nazýván Jihlavský kraj) se nachází na pomezí Čech a Moravy. Skládá se z okresů: Jihlava, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Havlíčkův Brod a Pelhřimov. Sousedí s Pardubickým, Jihomoravským, Jihočeským a Středočeským krajem. Žije zde více než 500 000 obyvatel.

Na konci srpna roku 2020 činila míra nezaměstnanosti 3,1 %. Nejvyšší podíl nezaměstnaných vykázala Třebíč (3,7 %). V porovnání s ostatními kraji patří Vysočina mezi ty s nižším počtem nezaměstnaných. Nicméně i zde řada lidí hledá jiné uplatnění. Pomoci jim může rekvalifikace a absolvování rekvalifikačního kurzu. Podívejte se, jaké v tomto kraji nabízíme.

Nabídka rekvalifikačních kurzů v kraji Vysočina

Rekvalifikační kurzy poskytujeme v kraji Vysočina v těchto městech:

 • Jihlava,
 • Třebíč,
 • Žďár nad Sázavou.

Kontakt na pobočky v kraji Vysočina

Akreditované rekvalifikační kurzy naleznete v kraji Vysočina na následujících adresách.

Jihlava

Na rekvalifikaci v Jihlavě můžete docházet do konferenčních prostor VSM Academy na adrese: Znojemská 5333/82a, 586 01.

Třebíč

Rekvalifikační kurzy v Třebíči poskytujeme v zrekonstruovaném hotelu Atom na adrese: Velkomeziříčská 640, 674 01. 

Žďár nad Sázavou

Ve Žďáru nad Sázavou sídlíme v centru Orel na adrese: Libická 2295/1, 59 101.

A jaké obory můžete v kraji Vysočina studovat? Specializujeme se na:

 • účetnictví (podvojné, daňovou evidenci, mzdové),
 • personalistiku

Rekvalifikační kurzy účetnictví

Chcete se stát účetní, ale nevíte, jaký kurz si vybrat? Zájemcům doporučujeme akreditovaný kurz, ve kterém je spojena výuka daňové evidence a podvojného účetnictví. Naučíte se v něm kompletně účtovat jak pro živnostníky, tak pro malé a střední firmy. Po jeho absolvování budete dobře připraveni na zahájení vlastního podnikání nebo zaměstnání v účetní firmě. 

Vyberete-li si akreditovaný rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky, získáte teoretické znalosti v oblasti zákoníku práce a účtování mezd malým i středním firmám, ale i praktické dovednosti potřebné pro výkon této profese (práce s účetním programem Pohoda). 

Tip: Pokud chcete studovat kurz účetnictví z domova, nabízíme také výuku Mzdového účetnictví se základy personalistiky online. 

Kurz personalistiky

Studovat můžete i kurz personalistiky, ve kterém vám lektoři předají své zkušenosti z praxe. Naučíte se vést pohovory, sjednávat i ukončovat pracovní poměry, odměňovat zaměstnance nebo vytvářet a spravovat dokumenty s pomocí výpočetní techniky.

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit. 

Výhody studia našich vzdělávacích kurzů

Váháte-li, zda si vybrat naši společnost, podívejte se, jaké výhody vám studium našich vzdělávacích kurzů přinese:

 • jsou určeny pro úplné začátečníky i zájemce s praxí,
 • jsme na trhu již 30 let, máme s lektorskou činností a výukou nabízených oborů dlouholeté zkušenosti (na trhu jsme již 30 let),
 • rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy,
 • po úspěšném absolvování získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci, které vám usnadní uplatnění se na trhu práce nebo začátek podnikání,
 • výuku si můžete opakovat doma díky e-learningu, v němž si procvičíte probírané příklady nebo doplníte zameškané učivo,
 • rekvalifikační kurzy jsou zaměřeny na praxi, nemusíte se proto bát, že byste v zaměstnání učivo nevyužili,
 • našimi akreditovanými kurzy úspěšně prošlo již několik tisíc spokojených absolventů.


Zaujaly vás naše rekvalifikační kurzy a chcete o nich získat více informací? Zavolejte nám na telefonní číslo: + 420 511 119 990 nebo napište na e-mail: info@orangeacademy.cz!

Úřad práce: Kontakty na pobočky v kraji Vysočina

Pokud byste rádi studovali jiný obor, než je uvedený na této stránce, informujte se na pobočce v místě vašeho trvalého bydliště. Níže naleznete kontaktní informace vybraných ÚP v kraji Vysočina.

Úřad práce Jihlava

Úřad práce v Jihlavě naleznete na adrese: Brtnická 2531/21, 586 01. Telefonicky můžete pobočku kontaktovat na telefonním čísle: 420 950 123 111 nebo e-mailu: podatelna.ji@uradprace.cz.

Úřad práce Třebíč

Chcete-li si ověřit nabídku rekvalifikačních kurzů v Třebíči, můžete tak učinit osobně na adrese: Komenského nám. 1189/8, Horka-Domky, 674 01 nebo na telefonu: +420 950 169 611 či e-mailu: podatelna.tr@uradprace.cz.

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Úřad práce ve Žďáru nad Sázavou můžete kontaktovat na telefonním čísle: +420 950 177 111 nebo na e-mailu: podatelna.zr@uradprace.cz. Potřebujete-li se na pobočku dostavit osobně, najdete ji na adrese: Strojírenská 2210/28, 591 01.