Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v kraji Vysočina

Výpis termínů oblasti - kraj Vysočina

Celkem 8 terminů

Podrobnosti o kraji

Kraj Vysočina (dříve nazýván Jihlavský kraj) se nachází na pomezí Čech a Moravy. Skládá se z okresů: Jihlava, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Havlíčkův Brod a Pelhřimov. Sousedí s Pardubickým, Jihomoravským, Jihočeským a Středočeským krajem. Žije zde více než 500 000 obyvatel. Pokračovat

V polovině roku 2021 činila míra nezaměstnanosti 2,77 %. Nejvyšší podíl nezaměstnaných dlouhodobě vykazuje Třebíč. V porovnání s ostatními kraji patří Vysočina mezi ty s nižším počtem nezaměstnaných. Nicméně i zde řada lidí hledá jiné uplatnění. Pomoci jim může rekvalifikace a absolvování rekvalifikačního kurzu. Podívejte se, jaké v tomto kraji nabízíme.

Nabídka rekvalifikačních kurzů v kraji Vysočina

Rekvalifikační kurzy poskytujeme v kraji Vysočina v těchto městech:
 

 • Jihlava – v budově VSM Academy na adrese: Znojemská 5333/82a, 586 01.
 • Třebíč – v hotelu Atom na adrese: Velkomeziříčská 640, 674 01.
 • Žďár nad Sázavou – v centru Orel na adrese: Libická 2295/1, 59 101.

 
A jaké obory můžete v kraji Vysočina studovat? Specializujeme se na:
 

 • účetnictví (podvojné, daňovou evidenci, mzdové),
 • personalistiku

Rekvalifikační kurzy účetnictví

Chcete se stát účetní, ale nevíte, jaký kurz si vybrat? Zájemcům doporučujeme akreditovaný kurz, ve kterém je spojena výuka daňové evidence a podvojného účetnictví. Naučíte se v něm kompletně účtovat jak pro živnostníky, tak pro malé a střední firmy. Po jeho absolvování budete dobře připraveni na zahájení vlastního podnikání nebo zaměstnání v účetní firmě.Vyberete-li si akreditovaný rekvalifikační kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky, získáte teoretické znalosti v oblasti zákoníku práce a účtování mezd malým i středním firmám, ale i praktické dovednosti potřebné pro výkon této profese (práce s účetním programem Pohoda).

Tip: Pokud chcete studovat kurz účetnictví z domova, nabízíme také výuku mzdového účetnictví se základy personalistiky online.

Kurz personalistiky

Studovat můžete i kurz personalistiky, ve kterém vám lektoři předají své zkušenosti z praxe. Naučíte se vést pohovory, sjednávat i ukončovat pracovní poměry, odměňovat zaměstnance nebo vytvářet a spravovat dokumenty s pomocí výpočetní techniky.
Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit.

Úřad práce Vysočina: Jak postupovat při ztrátě práce?

Pokud se ocitnete bez práce, zajděte si na příslušný úřad práce v místě vašeho bydliště. Pravděpodobně budete mít nárok na podporu v nezaměstnanosti, úřad vám také předloží nabídku volných pracovních míst a budete se moct přihlásit na rekvalifikaci.
 
Náklady spojené s rekvalifikačním kurzem vám může při splnění podmínek proplatit daný úřad práce. Dostavte se na jeden z úřadů:
 

 • Úřad práce Jihlava – Brtnická 2531/21, 586 01.
 • Úřad práce Třebíč – Komenského nám. 1189/8, Horka-Domky, 674 01.
 • Úřad práce Žďár nad Sázavou – Strojírenská 2210/28, 591 01 nebo na jinou nejbližší pobočku ÚP.

 
Informujte se o svých možnostech a vyplňte žádost o proplacení rekvalifikace. Po splnění podmínek není důvod, proč by vám ji úřad zamítl. Vybrat si můžete některý z našich výše uvedených kurzů nebo zvolit některý z nabídky samotného úřadu práce.

Výhody studia našich vzdělávacích kurzů

Váháte-li, zda si vybrat naši společnost, podívejte se, jaké výhody vám studium našich vzdělávacích kurzů přinese:

 • jsou určeny pro úplné začátečníky i zájemce s praxí,
 • jsme na trhu již 30 let, máme s lektorskou činností a výukou nabízených oborů dlouholeté zkušenosti,
 • rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy,
 • po úspěšném absolvování získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci, které vám usnadní uplatnění se na trhu práce nebo začátek podnikání,
 • výuku si můžete opakovat doma díky e-learningu, v němž si procvičíte probírané příklady nebo doplníte zameškané učivo,
 • rekvalifikační kurzy jsou zaměřeny na praxi, nemusíte se proto bát, že byste v zaměstnání učivo nevyužili,
 • našimi akreditovanými kurzy úspěšně prošlo již několik tisíc spokojených absolventů.

Zaujaly vás naše rekvalifikační kurzy a chcete o nich získat více informací? Zavolejte nám na telefonní číslo: + 420 511 119 990 nebo napište na e-mail: info@orangeacademy.cz!