Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy ve Středočeském kraji

Výpis termínů oblasti - Středočeský kraj

Celkem 9 terminů

Podrobnosti o kraji

Středočeský kraj leží v srdci České republiky. Sousedí s Jihočeským, Plzeňským, Ústeckým, Libereckým, Královéhradeckým, Pardubickým krajem a Vysočinou. Na konci roku 2020 zde žilo téměř 1 400 000 obyvatel. Co se nezaměstnanosti týká, v porovnání s ostatními kraji si stál Středočeský kraj vcelku dobře. Pokračovat

Podíl nezaměstnaných osob zde k 31. 12. 2020 činil 3,52 %. Jednalo se tak o průměrnou hodnotu. Hledáte-li rekvalifikaci, prohlédněte si naše rekvalifikační kurzy, které v tomto kraji nabízíme. Jedná se o:

 • účetnictví (mzdové, podvojné, daňová evidence),
 • personalistiku.


Všechny výše uváděné patří na trhu práce mezi žádané. Vyberte si ten, který je vám nejbližší a získejte tak snadněji zaměstnání v oboru, jenž vás bude bavit!

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky je určen pro zájemce, kteří chtějí podnikat nebo pracovat v tomto oboru. Naučíte se na něm účtovat o účetních případech týkajících se mzdové problematiky. Jako absolventi budete mít dostatečné znalosti a praktické dovednosti pro výkon práce mzdové účetní. Kurz můžete studovat s rozšířením o práci na počítači (o účtování mezd v účetním programu Pohoda).

Podvojné účetnictví

Rekvalifikační kurz Podvojné účetnictví obsahuje veškerou problematiku, která se může v malých a středních firmách vyskytnout. Naučíte se tak komplexně účtovat o účetních případech souvisejících se zavedením účetní jednotky až po účetní uzávěrku. 

Daňová evidence

Vzdělávací kurz Daňová evidence slouží především pro zájemce, kteří chtějí v budoucnu podnikat jako drobní živnostníci nebo těmto lidem daňovou evidenci vést. 

Tip: V nabídce máme také balíček kurzu podvojného účetnictví a daňové evidence, který je výrazně levnější. Chcete-li získat znalosti z obou kurzů, doporučujeme tuto variantu!

Personalistika

Zajímají-li vás lidské zdroje a pracujete-li rádi s lidmi, vyberte si kurz personalistiky. Naučíte se samostatně řídit personální agendu firmy. Ať již jde o nabírání nových zaměstnanců nebo ukončování pracovních poměrů.Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit.

Kontakt na pobočky ve Středočeském kraji

Ve Středočeském kraji vyučujeme akreditované rekvalifikační kurzy v těchto městech:

 • Mladá Boleslav,
 • Kolín.

Mladá Boleslav

Chcete-li se přihlásit na některý z rekvalifikačních kurzů v Mladé Boleslavi, najdete nás v Domě kultury na adrese: Dukelská 1093, 29 301.

Kolín

V Kolíně poskytujeme výuku v městském společenském domě na adrese: Zámecká 109, 280 02.

Výhody rekvalifikačních kurzů 

 • Poskytujeme akreditované rekvalifikační kurzy již 30 let.
 • Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti.
 • Výuka je podpořena vlastním e-learningem a učebnicemi.
 • Vzdělávací kurzy jsou přizpůsobeny úplným začátečníkům.
 • Po absolvování získáte oficiální osvědčení, které vám zvýší šance uplatnění se na trhu práce.
 • Za dobu naší existence jsme získali tisíce pozitivních referencí od bývalých studentů.
 • Výuka je zaměřena na procvičování příkladů z praxe.


Zaujaly vás naše rekvalifikační kurzy? Kontaktujte nás na telefonu: 511 119 990, e-mailu: info@orangeacademy.cz nebo napište do chatu. Budeme se na vás těšit!

Kontakty na pobočky Úřadu práce ve Středočeském kraji

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nezoufejte! Úřad práce České republiky poskytuje uchazečům i zájemcům o zaměstnání různorodé kurzy. Pro více informací kontaktujte ÚP v místě vašeho trvalého bydliště. Níže najdete pobočky větších měst v tomto kraji.

Úřad práce Kladno

Pobočka Úřadu práce v Kladně se nachází na adrese: Dukelských hrdinů 1372, 272 01. Pokud nechcete ÚP navštívit osobně, zavolejte na telefon: +420 950 127 111 nebo napište na: podatelna.kl@uradprace.cz.

Úřad práce Kolín

Patříte-li pod Úřad práce v Kolíně, pro získání aktuálního seznamu vzdělávacích kurzů můžete zavolat na telefonní číslo: +420 950 129 111 či napsat na e-mailovou adresu: podatelna.ko@uradprace.cz. Chcete-li pobočku navštívit osobně, dostavte se na adresu: Kutnohorská 39, Kolín IV, 280 02.

Úřad práce Kutná Hora

V Kutné Hoře sídlí úřad práce na adrese: Benešova 70/2, Hlouška, 284 01. Telefonicky se s ním můžete spojit na čísle: +420 950 131 111 nebo přes e-mail: podatelna.kh@uradprace.cz.

Úřad práce Mladá Boleslav

V Mladé Boleslavi najdete úřad práce na adrese: Jaselská 292, Mladá Boleslav IV, 293 01. Kontaktovat ho můžete na e-mailu: podatelna.mb@uradprace.cz nebo na některém z telefonních čísel, uvedených na webových stránkách uradprace.cz