Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Plzeňském kraji

Výpis termínů oblasti - Plzeňský kraj

Celkem 6 terminů

Podrobnosti o kraji

Plzeňský kraj leží v jihozápadní části České republiky. Sousedí s Karlovarským, Ústeckým, Středočeským a Jihočeským krajem. Žije v něm téměř 600 000 obyvatel. Nezaměstnanost zde činila na konci září roku 2020 3,21 %. Meziročně došlo k jejímu nárůstu o 1,19 %. I přestože se v porovnání s ostatními kraji jedná o kraj s průměrnou nezaměstnaností, i zde hledá řada lidí nové zaměstnání. Chcete-li změnit profesi, absolvujte rekvalifikaci v Plzni a okolí. Níže si prohlédněte naši nabídku rekvalifikačních kurzů! 

Pokračovat

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Plzeňském kraji

Rekvalifikační kurzy v Plzni poskytujeme na adrese: Borská 1155/19, 301 00. Vyučujeme je v konferenčních salóncích hotelu Victoria. Přihlásit se můžete na kurzy:

 • podvojného účetnictví,
 • účetnictví a daňové evidence,
 • mzdového účetnictví se základy personalistiky,
 • personalistiky,
 • online marketingu,
 • asistenta/ky,
 • sekretáře/ky.

Podvojné účetnictví

Chcete-li se naučit kompletně vést účetnictví malým a středním firmám, vyberte si kurz podvojného účetnictví. Účetnictví a daňová evidence Na tento rekvalifikační kurz se přihlaste, pokud se chcete naučit vést daňovou evidenci živnostníkům nebo účetnictví malým a středním podnikům. Jedná se o nadstavbu vzdělávacího kurzu Podvojné účetnictví. 

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Chcete-li se specializovat na mzdy, vyberte si akreditovaný rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky. Kromě účtování o mzdách pro malé a střední firmy získáte základní znalosti personalistiky (převážně zaměřené na zákoník práce).

Tip: Chcete-li studovat účetnictví online z pohodlí domova, přihlaste se na kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky. 

Personalistika

Baví vás práce s lidmi a chtěli byste se stát personalistou/kou? Vyberte si vzdělávací kurz Personalistika. Po jeho absolvování budete umět kompletně vést personální agendu firmy (tzn. od náboru zaměstnanců až po ukončování pracovních poměrů). 

Online marketing

Jste rození analytici nebo máte naopak kreativního ducha a hledáte časově flexibilní a nezávislou profesi? Pak neváhejte a přihlaste se na vzdělávací kurz online marketingu! Kromě teoretických znalostí získáte praktické dovednosti týkající se SEO, PPC reklamy, sociálních sítí nebo tvorby newsletteru. 

Asistent/ka, sekretář/ka

Chcete-li se naučit nebo si zopakovat či prohloubit své znalosti z oblasti administrativy, komunikace, legislativy a společenského chování, vyberte si rekvalifikační kurz Asistent/ka. V jeho průběhu se naučíte psát všemi deseti, vést administrativu s pomocí softwarového vybavení nebo řešit konflikty na pracovišti. 

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v čase i jednotlivých krajích lišit. 

Proč si vybrat naše rekvalifikační kurzy?

 • Naše společnost působí na trhu vzdělávání již 30 let.
 • Lektoři jsou zkušení odborníci. 
 • Kurzy jsou zaměřené na procvičování příkladů z praxe. 
 • Úspěšně jimi prošly již tisíce spokojených absolventů.
 • Výuka je podpořena e-learningem, v němž si studenti látku zopakují nebo doplní.
 • Po úspěšném ukončení kurzu získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT.
 • Vyučující využívají vlastní osvědčené učebnice.

Kontakty na Úřad práce v Plzeňském kraji

Pokud jste si nevybrali z výše uváděných rekvalifikačních kurzů, můžete kontaktovat úřad práce ve vašem bydlišti a zeptat se na jím poskytované. Jste-li evidovaní jako uchazeči či zájemci o zaměstnání, ÚP vám po splnění určitých podmínek cenu kurzu proplatí. Níže najdete kontaktní informace na vybrané pobočky Úřadu práce v Plzeňském kraji.

Úřad práce Klatovy

Aktuální nabídku rekvalifikačních kurzů poskytovanou Úřadem práce v Klatovech si můžete ověřit telefonicky na čísle: +420 950 128 111, e-mailové adrese: podatelna.kt@uradprace.cz či se dostavit osobně na pobočku na adrese: Voříškova 825, Klatovy III, 339 01.

Úřad práce Plzeň

Patříte-li pod místně příslušný Úřad práce v Plzni, najdete ho na adrese: Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 305 88. Kontaktovat ho lze na čísle: +420 950 148 111 nebo e-mailu: podatelna.pm@uradprace.cz.

Úřad práce Rokycany

V Rokycanech naleznete úřad práce na adrese: Palackého 162, Střed, 337 01. Chcete-li získat informace o kurzech telefonicky, zavolejte na číslo: +420 950 158 111 nebo napište na e-mailovou adresu: podatelna.ro@uradprace.cz.