Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Olomouckém kraji

Výpis termínů oblasti - Olomoucký kraj

Celkem 15 terminů

Podrobnosti o kraji

Olomoucký kraj se nachází na východě České republiky. Sousedí s Pardubickým, Jihomoravským, Zlínským a Moravskoslezským krajem. K 31. prosinci 2020 zde bylo evidováno více jak 630 000 obyvatel. V tomtéž roce zde byla v porovnání s celou ČR průměrná míra nezaměstnanosti (4,11 %).

Pokud jste evidovaní jako uchazeči nebo zájemci o zaměstnání a chcete změnit pracovní profesi, při splnění určitých podmínek můžete absolvovat rekvalifikační kurz prostřednictvím úřadu práce v místě vašeho trvalého bydliště. Rekvalifikaci vám zároveň uhradí v plné výši. Pokračovat

Kurz můžete však využít také k prohloubení již získaných znalostí a dovedností v oboru, ve kterém pracujete.

Rekvalifikační kurzy v Olomouckém kraji

V Olomouckém kraji nabízíme tyto akreditované rekvalifikační kurzy:

 • podvojné účetnictví,
 • účetnictví a daňová evidence,
 • mzdové účetnictví se základy personalistiky + s využitím PC,
 • personalistika,
 • online marketing.

Podvojné účetnictví

Baví vás práce s čísly a chtěli byste v budoucnu začít podnikat? Potom vám doporučujeme vzdělávací kurz Podvojné účetnictví, ve kterém se naučíte veškerou teorii i praktické dovednosti potřebné k práci účetní. Kurz zahrnuje kompletní účtování od zavedení účetní jednotky až po účetní uzávěrku. Je zaměřen na procvičování příkladů z praxe. Po jeho absolvování budete schopni vést účetnictví malým i středním firmám. 

Účetnictví a daňová evidence

Další variantou, kterou můžete studovat je účetnictví a daňová evidence, kde se kromě účtování pro firmy naučíte vést také daňovou evidenci drobným živnostníkům, kteří ji používají místo účetnictví. I tento kurz vás díky příkladům dobře připraví na praxi.

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Nabízíme také možnost studia účetnictví zaměřeného na mzdy a základy personalistiky. Po jeho absolvování budete opět schopni vést mzdové účetnictví malým a středním firmám. Základy personalistiky jsou zaměřené především na zákoník práce (vznik pracovního poměru, pracovní doba, dovolená atd.). Tento kurz je možné studovat také o rozšíření účtování mezd na počítači v účetním programu Pohoda. 

Tip: Tento vzdělávací kurz můžete studovat také online formou (a to nejen v době pandemie)!

Personalistika 

Pokud rádi komunikujete s lidmi a snadno je dokážete odhadnout, bude pro vás vhodný kurz personalistiky zaměřený na zkušenosti lektorů z praxe. Naučíte se v něm veškerou problematiku týkající se personální agendy (vytváření a analýza pracovních míst, získávání zaměstnanců, ukončování pracovních poměrů, mzdový systém, nástroje motivace,...).

Online marketing

Pro kreativce i analytiky, kteří chtějí pracovat v tomto moderním oboru, ale i začínající podnikatele je vhodný akreditovaný rekvalifikační kurz online marketingu. V kurzu získáte teoretické znalosti i praktické dovednosti základních principů marketingu, marketingového mixu i marketingových analýz. Probíranou látku (např. tvorba webových stránek, newsletterů nebo vyhodnocování dat v Google Analytics) si budete moci vyzkoušet na svých nebo zapůjčených noteboocích.

Rekvalifikaci můžete absolvovat v Olomouckém kraji v těchto městech:

 • Olomouc,
 • Šumperk,
 • Prostějov,
 • Přerov.

Olomouc

V Olomouci vyučujeme kurzy v moderních učebnách na adrese:U Stadionu 8, 779 00.V Šumperku nás najdete v Domě kultury na adrese:Fialova 3, 787 01.Pokud bydlíte v Prostějově nebo v jeho blízkosti na naše akreditované rekvalifikační kurzy budete docházet na adresu:Rejskova 19, 796 01.V Přerově můžete absolvovat některý z rekvalifikačních kurzů na adrese:Kosmákova 17, 750 02. 

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v čase lišit. Pro ověření, zda je vámi vybraný kurz právě otevřený, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: + 420 533 533 909, e-mailu: info@rekvalifikacnikurzy.cz nebo využijte chatu v pravém dolním rohu stránky.

Proč si vybrat rekvalifikaci u nás?

A proč byste si měli vybrat některý z kurzů u nás? Níže naleznete několik důvodů, které přesvědčily řadu studentů před vámi.

 • Vzdělávací kurzy poskytujeme již 30 let.
 • Prošlo jimi již stovky spokojených absolventů.
 • Naši lektoři jsou proškolení odborníci s několikaletou praxí.
 • Při hodinách používají vlastní učebnice.
 • Výuka je podpořena moderním e-learningem.
 • Na kurzy se mohou přihlásit i úplní začátečníci.
 • Po úspěšném zakončení získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT.
 • Všechny rekvalifikační kurzy jsou zaměřené na procvičování příkladů a nácvik situací z běžné praxe.

Jste rozhodnutí? Pak neváhejte a přihlaste se!