Váš přehledný vyhledávač rekvalifikačních kurzů

Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Moravskoslezském kraji

Výpis termínů oblasti - Moravskoslezský Kraj

Podrobnosti o kraji

Moravskoslezský kraj leží na severovýchodě České republiky. Sousedí se Zlínským, Olomouckým, Žilinským krajem, Opolským a Slezským vojvodstvím. V roce 2020 v něm žilo téměř 1 200 000 obyvatel. Na konci roku 2020 bylo v Moravskoslezském kraji evidováno v porovnání s ostatními kraji nejvíce nezaměstnaných osob (5,55 %).
Více...

Nejen kvůli úbytku pracovních míst v některých odvětvích, ale i kvůli současné krizi zde hledá řada lidí jiné pracovní uplatnění. Aby zvýšily své šance na trhu práce, často volí rekvalifikaci. Patříte-li mezi ně, podívejte se na naši nabídku rekvalifikačních kurzů v Moravskoslezském kraji.
Tip: Jste-li evidováni na úřadu práce, můžete získat finanční podporu až do výše 50 000 Kč!

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Moravskoslezském kraji

V Moravskoslezském kraji vyučujeme tyto akreditované rekvalifikační kurzy:

Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Absolventi rekvalifikačního kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky (příp. jeho obměny s účtováním na počítači v programu Pohoda) jsou schopni vést mzdy malým a středním firmám.
Kurz je určen pro úplné začátečníky i pokročilé účetní, které si chtějí své znalosti oživit. V průběhu získáte teoretické znalosti i praktické dovednosti například v těchto oblastech:

Podvojné účetnictví

Chcete-li se naučit účtovat pro malé a střední firmy komplexně, vyberte si vzdělávací kurz Podvojné účetnictví. Obsahuje například tato témata:


Tip: Můžete se přihlásit také na kurz Účetnictví a daňová evidence, který je cenově mnohem výhodnější.

Daňová evidence

Uvažujete-li o vlastním podnikání na živnostenský list nebo vedení malé firmy, vyberte si akreditovaný rekvalifikační kurz Daňová evidence. Jako absolventi ji následně budete umět vést sami a ušetříte tak finanční prostředky, které byste jinak museli investovat do práce účetní.
Kurz obsahuje učivo týkající se:

Online marketing

Pokud vás láká práce z domova a zároveň jste kreativní nebo tíhnete k analytice, přihlaste se na vzdělávací kurz online marketingu. Po jeho absolvování se uplatníte jako marketingoví specialisté nebo své znalosti a dovednosti využijete při podnikání.
V jeho průběhu se naučíte:

Personalistika

Pokud vás baví práce s lidmi a jste komunikativní, bude pro vás akreditovaný rekvalifikační kurz personalistiky tou správnou volbou!
Pro vaši představu uvádíme jeho osnovu:


Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v čase i jednotlivých krajích lišit.

V jakých městech Moravskoslezského kraje vyučujeme rekvalifikační kurzy?

Na vzdělávací kurzy se můžete v Moravskoslezském kraji přihlásit v těchto městech:

Bruntál

V Bruntále probíhá výuka na adrese: Revoluční 1712/20, 792 01.

Český Těšín

V Českém Těšíně nás najdete na adrese: Mánesova 27, 737 01.

Opava

Rekvalifikační kurzy v Opavě vyučujeme v obchodním domě Breda & Weinstein v ulici U Fortny 49/10, 746 01.

Ostrava

V Ostravě poskytujeme rekvalifikaci na adrese: 28. října 165, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00.

Proč absolvovat rekvalifikaci u nás?

Na trhu je mnoho společností poskytující rekvalifikační kurzy, pokud však hledáte osvědčenou s tradicí, jste na našich webových stránkách správně! Přečtěte si další důvody, proč u nás studovat:

Kontakty na vybrané pobočky Úřadu práce v Moravskoslezském kraji

Nevybrali jste si z naší nabídky rekvalifikačních kurzů? Nezoufejte! Jste-li evidovaní na úřadu práce, můžete od něj získat 100% finanční podporu. Níže naleznete vybrané pobočky Úřadu práce v Moravskoslezském kraji.

Úřad práce Bruntál

Patříte-li pod pobočku Úřadu práce v Bruntále, pro více informací o poskytované rekvalifikaci v tomto městě zavolejte na telefonní číslo: +420 950 106 111 nebo napište na e-mail: podatelna.br@uradprace.cz. ÚP můžete navštívit i osobně na adrese: Květná 1457/64, 792 01.

Úřad práce Český Těšín

V Českém Těšíně sídlí úřad práce na adrese: Masarykovy sady 84/8, 737 01. Chcete-li pobočku kontaktovat telefonicky, můžete tak učinit na telefonním čísle: +420 950 126 650 nebo na e-mailu: podatelna.ka@uradprace.cz.

Úřad práce Opava

Pobočka Úřadu práce Opava se nachází na adrese: Bochenkova 2712/4, Předměstí, 746 01. Více informací o rekvalifikačních kurzech získáte také na telefonním čísle: +20 950 142 111 nebo e-mailu: podatelna.op@uradprace.cz.

Úřad práce Ostrava

Úřad práce v Ostravě můžete navštívit na adrese: 30. dubna 3130/2c, Moravská Ostrava, 701 10. Chcete-li pobočku kontaktovat telefonicky, zavolejte na číslo: +420 950 143 555 nebo +420 950 143 254 či napište na e-mail: podatelna.ot@uradprace.cz.