Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihočeském kraji

Výpis termínů oblasti - Jihočeský kraj

Rekvalifikační kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu České Budějovice
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 9. 4. - 28. 5. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 9:00 - 15:00 • 8 dní vždy v neděli
9 990

Rekvalifikační kurz mzdové účetnictví se základy personalistiky

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu České Budějovice
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 17. 9. - 5. 11. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 9:00 - 15:00 • 8 dní vždy v neděli
9 990

Rekvalifikační kurz personalistika

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu České Budějovice
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 30. 9. - 2. 12. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 9:00 - 15:00 • 9 dní vždy v sobotu
12 990

Rekvalifikační kurz asistent/ka

orientační ikonka lokality pro místo konání kurzu České Budějovice
orientační ikonka typu kurzu pro rozdělení kurzů podle kategorie
orientační ikonka kalendáře pro datum termínu 8. 10. - 10. 12. 2023 orientační ikonka času a dnu pro termín 9:00 - 15:00 • 10 dní vždy v neděli
9 990

Podrobnosti o kraji

Jak sám název napovídá Jihočeský kraj leží v jižní části České republiky. Sousedí s Plzeňským krajem na západě, se Středočeským na severu, s Vysočinou na severovýchodě a s Jihomoravským na východě. Žije v něm téměř 650 000 obyvatel. A protože i v tomto kraji hledá několik tisíc lidí práci, nabízíme zde rekvalifikační kurzy.

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Jihočeském kraji 


Rekvalifikační kurzy poskytujeme v Jihočeském kraji v kulturním době Metropol na adrese: Senovážné náměstí 2, 370 21 České Budějovice. Přihlásit se můžete na:

  • účetnictví (podvojné, daňovou evidenci, podvojné + daňovou evidenci, mzdové),
  • online marketing,
  • personalistiku.

Účetnictví

Pokud máte rádi práci s čísly, analytiku a chcete změnit profesi, tím pravým ořechovým pro vás může být profese účetní. U nás si můžete vybrat akreditované rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví, kde se naučíte kompletně účtovat pro malé i střední firmy.

Pokud však chcete začít podnikat jako živnostníci a vést si daňovou evidenci sami, bude vám stačit kurz zaměřený na tuto oblast. Můžete však absolvovat cenově výhodnější variantu, která zahrnuje jak daňovou evidenci, tak podvojné účetnictví. 

Chcete-li získat specializaci v mzdovém účetnictví, přihlaste se na vzdělávací kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky nebo s rozšířením o zpracování mezd na PC. Na těchto kurzech se naučíte účtovat o veškeré zaměstnanecké agendě (dohody, zákoník práce, úrazy a překážky v práci, srážky ze mzdy, sociální a zdravotní pojištění,...) a zpracovávat mzdy v účetním programu Pohoda.

Online marketing

Pro analytiky, kteří se zajímají o moderní technologie a chtějí pracovat z domova či pro podnikatele, jež chtějí získat přehled v online marketingu a zvýšit tak své zisky, poskytujeme vzdělávací kurz zaměřený na tuto oblast.
Kurz obsahuje teorii i praktické dovednosti zaměřené na podnikání přes internet (vytvoření vlastního webu, získávání nových návštěvníků i potenciálních zákazníků, využívání reklamy na sociálních sítích, vybudování databáze pro newslettery i vyhodnocování úspěšnosti marketingových aktivit v Google Analytics). 

Personalistika

Baví-li vás práce s lidmi, vyberte si akreditovaný rekvalifikační kurz Personalistiky. V něm vám naši lektoři předají teoretické znalosti i praktické dovednosti týkající se náboru zaměstnanců, jejich motivace, odměňování, pracovních smluv, BOZP a dalších důležitých oblastí pro výkon této profese. 

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit. 

Úřad práce České Budějovice: Nabídka rekvalifikačních kurzů

Pokud vás rekvalifikační kurzy v Českých Budějovicích od naší společnosti nezaujaly, můžete využít nabídky úřadu práce (ÚP). Žádanými profesemi na trhu práce jsou:

  • IT pracovníci,
  • řidiči,
  • skladníci,
  • řemeslníci (elektrikáři, mechanici, zedníci, instalatéři,...),
  • účetní,
  • zdravotní personál,
  • manažeři.


ÚP vám vybraný kurz (v rámci tzv. zvolené rekvalifikace) uhradí a to až do výše 50 000 Kč za období 3 let. 
Na stránkách Úřadu práce ČR najdete veškeré potřebné informace týkající se rekvalifikace. Adresa kontaktního pracoviště v Českých Budějovicích je: Klavíkova 1570/7, 370 04. ÚP můžete kontaktovat telefonicky na čísle: +420 800 779 900 nebo e-mailem na: podatelna.cb@uradprace.cz.