Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy v Jihočeském kraji

Výpis termínů oblasti - Jihočeský kraj

Celkem 4 termíny

Podrobnosti o kraji

Jak sám název napovídá Jihočeský kraj leží v jižní části České republiky. Sousedí s Plzeňským krajem na západě, se Středočeským na severu, s Vysočinou na severovýchodě a s Jihomoravským na východě. Žije v něm téměř 650 000 obyvatel. A protože i v tomto kraji hledá několik tisíc lidí práci, nabízíme zde rekvalifikační kurzy. Pokračovat

Nabídka rekvalifikačních kurzů v Jihočeském kraji 


Rekvalifikační kurzy poskytujeme v Jihočeském kraji v kulturním době Metropol na adrese: Senovážné náměstí 2, 370 21 České Budějovice. Přihlásit se můžete na:

  • účetnictví (podvojné, daňovou evidenci, podvojné + daňovou evidenci, mzdové),
  • online marketing,
  • personalistiku.

Účetnictví

Pokud máte rádi práci s čísly, analytiku a chcete změnit profesi, tím pravým ořechovým pro vás může být profese účetní. U nás si můžete vybrat akreditované rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví, kde se naučíte kompletně účtovat pro malé i střední firmy.

Pokud však chcete začít podnikat jako živnostníci a vést si daňovou evidenci sami, bude vám stačit kurz zaměřený na tuto oblast. Můžete však absolvovat cenově výhodnější variantu, která zahrnuje jak daňovou evidenci, tak podvojné účetnictví. 

Chcete-li získat specializaci v mzdovém účetnictví, přihlaste se na vzdělávací kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky nebo s rozšířením o zpracování mezd na PC. Na těchto kurzech se naučíte účtovat o veškeré zaměstnanecké agendě (dohody, zákoník práce, úrazy a překážky v práci, srážky ze mzdy, sociální a zdravotní pojištění,...) a zpracovávat mzdy v účetním programu Pohoda.

Online marketing

Pro analytiky, kteří se zajímají o moderní technologie a chtějí pracovat z domova či pro podnikatele, jež chtějí získat přehled v online marketingu a zvýšit tak své zisky, poskytujeme vzdělávací kurz zaměřený na tuto oblast.
Kurz obsahuje teorii i praktické dovednosti zaměřené na podnikání přes internet (vytvoření vlastního webu, získávání nových návštěvníků i potenciálních zákazníků, využívání reklamy na sociálních sítích, vybudování databáze pro newslettery i vyhodnocování úspěšnosti marketingových aktivit v Google Analytics). 

Personalistika

Baví-li vás práce s lidmi, vyberte si akreditovaný rekvalifikační kurz Personalistiky. V něm vám naši lektoři předají teoretické znalosti i praktické dovednosti týkající se náboru zaměstnanců, jejich motivace, odměňování, pracovních smluv, BOZP a dalších důležitých oblastí pro výkon této profese. 

Pozn.: Nabídka rekvalifikačních kurzů se může v jednotlivých krajích i čase lišit. 

Úřad práce České Budějovice: Nabídka rekvalifikačních kurzů

Pokud vás rekvalifikační kurzy v Českých Budějovicích od naší společnosti nezaujaly, můžete využít nabídky úřadu práce (ÚP). Žádanými profesemi na trhu práce jsou:

  • IT pracovníci,
  • řidiči,
  • skladníci,
  • řemeslníci (elektrikáři, mechanici, zedníci, instalatéři,...),
  • účetní,
  • zdravotní personál,
  • manažeři.


ÚP vám vybraný kurz (v rámci tzv. zvolené rekvalifikace) uhradí a to až do výše 50 000 Kč za období 3 let. 
Na stránkách Úřadu práce ČR najdete veškeré potřebné informace týkající se rekvalifikace. Adresa kontaktního pracoviště v Českých Budějovicích je: Klavíkova 1570/7, 370 04. ÚP můžete kontaktovat telefonicky na čísle: +420 800 779 900 nebo e-mailem na: podatelna.cb@uradprace.cz.